Під Бахмутом знищили ракетників із ПВК «Вагнера»

Російські окупанти продовжують нести втрати як у живій силі, так і в техниці. Причому, навіть не завжди на фронті… Вашій увазі декілька свіжих прикладів.

На відео внизу показано, як розрахунок ПТРК вагнерівців готувався стріляти, але «тут щось прилетіло й ага». Разом з найманцями і установкою знищений склад боєприпасів. 

Як повідомляють бійці з «Третьої сили» у підписі до відео: «Бахмут ніколи не скориться російським фашистам. Ми пліч-о-пліч із ЗСУ даємо гідну відсіч окупантам».

Тим часом, сьогодні на аеродромі Мачулищі (південніше Мінська) загорівся російський винищувач-перехоплювач дальньої дії «МіГ-31К» повітряно-космічних сил Російської Федерації. 

В тому числі, група «Білоруський Гаюн» стверджує, що в літака спалахнув двигун: «Він виведений з ладу і не зможе літати найближчим часом».

Генеральний штаб Збройних сил України в традиційному ранковому зведенні про втрати російських окупантів з початку масштабного вторгнення в Україну (з 24 лютого по 25 грудня) повідомляв, що ворог втратив 283 літаки.

Двомісний надзвуковий всепогодний винищувач-перехоплювач дальньої дії «МіГ-31К» є модернізованим варіантом радянського одномісного винищувача 1970-х років «МіГ-25» і носієм ракети «Кинджал».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...