Під Бахмутом знищили ракетників із ПВК «Вагнера»
Російські окупанти продовжують нести втрати як у живій силі, так і в техниці. Причому, навіть не завжди на фронті… Вашій увазі декілька свіжих прикладів.
На відео внизу показано, як розрахунок ПТРК вагнерівців готувався стріляти, але «тут щось прилетіло й ага». Разом з найманцями і установкою знищений склад боєприпасів.
Як повідомляють бійці з «Третьої сили» у підписі до відео: «Бахмут ніколи не скориться російським фашистам. Ми пліч-о-пліч із ЗСУ даємо гідну відсіч окупантам».
Тим часом, сьогодні на аеродромі Мачулищі (південніше Мінська) загорівся російський винищувач-перехоплювач дальньої дії «МіГ-31К» повітряно-космічних сил Російської Федерації.
В тому числі, група «Білоруський Гаюн» стверджує, що в літака спалахнув двигун: «Він виведений з ладу і не зможе літати найближчим часом».
Генеральний штаб Збройних сил України в традиційному ранковому зведенні про втрати російських окупантів з початку масштабного вторгнення в Україну (з 24 лютого по 25 грудня) повідомляв, що ворог втратив 283 літаки.
Двомісний надзвуковий всепогодний винищувач-перехоплювач дальньої дії «МіГ-31К» є модернізованим варіантом радянського одномісного винищувача 1970-х років «МіГ-25» і носієм ракети «Кинджал».
Расчет ПТРК вагнеровцев готовился стрелять, тут что-то прилетело и ага. Вы прослушали краткое содержание фильма https://t.co/bhhYaJaucC #роа #Вагнер #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/lRcefm9FoS
— Necro Mancer (@666_mancer) December 25, 2022

Подпишитесь на новости