Під Бахмутом знищена група російських загарбників

За минулу добу (з 6:00 до 6:00) наші захисники відбили атаки російських окупантів біля одинадцяти населених пунктів; десять з них розташовані на Донбасі. Про це в ранішньому звіті розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

В тому числі, на Бахмутському напрямку ворог невдало штурмував наші позиції біля Білогорівки і Миколаївки Луганської області та Бахмутського, Веселего і Майорська Донецької.

В свою чергу, восьмий полк спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ імені князя Ізяслава Мстиславича показав відео знищення п’яти інтервентів на Бахмутському напрямку.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого відстежив рух чотирьох загарбників, котрі несли на ношах п’ятого (вірогідно, пораненого), та скорегував влучний постріл артилерії. Потужний вибух стався зовсім поруч біля окупантів, шансів на виживання у них майже не було. Коли розвіявся дим, видно, що всі лежать нерухомі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...