Перші наслідки сьогоднішнього ракетного удару по Україні

Сьогодні фашистська Росія вдалася до чергового, вже дев’ятого масованого ракетного удару по енергооб’єктам України. Поки що офіційної інформації немає, але за інформацією джерел видання УП, загальний залп російських ракет, які летіли в Україну, станом на 9 ранку складав 72 ракети.

На цей час відомо, що без світла залишилася Полтава. Про це повідомив міський голова Олександр Мамай.

У Кременчуці Полтавської області зникло не тільки електропостачання, а й тепллопостачання. Але тут причина в тому, що друге залежить від наявності першого.

Трохи раніше повідомлялось, що  Харків також повністю знеструмлено через російські атаки.

Голова Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив про прильоти 15 російських ракет. Він закликав мешканців приготуватись до можливих тимчасових обмежень на час відновлення пошкодженої інфраструктури.

Також було влучання у Кривому Розі. 

В Київі вибухи лунали в Деснянському, Дніпровському і Голосіївському районах. Рух метро тимчасово зупинено на всіх гілках. Підземні станції працюють як укриття.

«У зв‘язку з пошкодженнями енергоінфраструктури в усіх районах столиці є перебої з водопостачанням. Фахівці працюють, щоб стабілізувати систему. Про всяк випадок, підготуйте запас питної та технічної води», — звернувся до киян мер Віталій Кличко.

Внаслідок черової масованої російської ракетної атаки по енергооб’єктах знеструмлена низка ділянок залізниці в Харківський, Кіровоградській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, додавши, що наразі пасажирські електропоїзди у цих регіонах рухатимуться під резервними тепловозами.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015 - 13:55
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну о-о-очень сердита. ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...