Перед ЗСУ повстала гостра проблема: ворог масовано використовує дрони на новій частоті

Протягом перших шістнадцяти годин одинадцятого липня (зрештою, як і завжди в останні місяці) Покровський (раніше Авдіївський) напрямок був найгарячишим серед усіх одинадцяти.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На цей час кількість ворожих атак тут зросла до 24. Окупанти, концентрують зусилля в районах Новоолександрівки та Прогреса, намагаються протиснути нашу оборону на напрямку за підтримки штурмової та бомбардувальної авіації, яка била по районах семи різних населених пунктів. Українські воїни міцно тримають зайняті рубежі і завдають ворогу відчутних втрат». 

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 15:58 звернув увагу на локальну проблему біля нескореної Новоселівки Першої на цій ділянці фронту.

Мало того, він стверджує, що використання ворогом дронів-камікадзе на новій частоті 450-550 МГц є настільки великою проблемою, що може обвалити усю нашу й без того хитку оборону та призвести до великих втрат в транспорті і живій силі:

«Новоселівка Перша – печально: орки плотно за неї взялися. Плюс, не вирішено питання з протидією ворожим FPV в діапазоні 450-550 МГц. Зараз це має бути задача не волонтерів, а вищого командування, бо їх відсутність прямо впливає на обороноздатність Покровського напрямку. Чи достукаємося ми? Не знаю. Якщо ні, можна забути за таке поняття як «транспорт». На волонтерських засадах ніхто не зможе покрити потребу всього фронту, він буде сипатися в рази швидше, за втрати я вже мовчу».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Партизаны провели на Донбассе блестящую операцию: видео

10.10.2017 - 23:52
За первые 18 часов 10 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрелы украинских позиций у Крымского на Бахмутке и станции Донец у Станицы Луганской из противотанковых гранатометов ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...

 Богдан Совык зажигал с Бонни Тайлер

20.12.2015
Bonnie Tyler и Богдан Совык ...