Перебуваючи у розшуку, чоловік вчинив сварку у вінницькому готелі

У Вінниці в готельному комплексі «Добродій» працівниця за допомогою кнопки «Термінового виклику поліції» викликала поміч через відвідувача, який почав хуліганити, та не реагував на зауваження.

Для з’ясування обставин на адресу виїхав наряд реагування поліції охорони. Коли перевірили документи 33-річного чоловіка, то виявилось, що він перебуває у розшуку за невиконання вироку суду за вчинення домашнього насильства.

Про це повідомляє Управління поліції охорони у Вінницькій області.

Сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкту, розташованого на вулиці Миколи Амосова, на пульт централізованого спостереження поліції охорони Вінниччини надійшов близько 20-ої години.

По прибуттю поліцейські охорони виявили чоловіка, який, ймовірно, перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Відтак правоохоронці доставили порушника до медичного закладу для огляду. Також у ході перевірки з’ясувалося, що 33-річний затриманий розшукується судом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наряды с Каннского кинофестиваля, которые поразили зрителей: фото, видео

03.06.2017 - 17:32
В прошедшие выходные закончился 70-й Каннский фестиваль, где «Золотую пальмовую ветвь» получила картина «Квадрат» шведского режиссера Рубена Эстлунда. И членам жюри, и критикам понравилась эта полная иронии сатира на современное искусство. Вторая по значимости ...

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017
Расположенный на западной прифронтовой околице ...