Патріарх Варфоломій і Папа Франциск привітали українців з Різдвом

Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців зі святом Різдва. Серед іншого він заявив, що Велика Церква Христова захоплюється хоробрістю і доблестю українського народу.

Варфоломій висловив сподівання, що в майбутньому зможе знову відвідати «вашу нескорену батьківщину, заставши тоді всіх православних християн України об’єднаними в одній квітучій Церкві».

«Свята Велика Церква Христова – яка принесла християнську віру і візантійську цивілізацію на вашу батьківщину, Київську Русь, наприкінці Х століття – продовжує захоплюватися мужністю, хоробрістю і доблестю українського народу, який демонструє всьому світу справжню відданість та безмежну любов до своєї країни», — сказав патріарх.

Він нагадав, що цього року добра звістка про Різдво лунає поряд із гомоном війни, спровокованої «агресією Російської Федерації в лютому», яка є «найгіршою європейською геополітичною та гуманітарною кризою з моменту закінчення Другої світової війни» і «негативно впливає на довкілля та суспільство в усьому світі».

В свою чергу, Папа Римський Франциск у різдвяному посланні закликав тих, хто має владу, змусити зброю замовкнути та покласти край війні в Україні.

«Нехай же наш погляд наповниться обличчями братів і сестер українців, які переживають це Різдво у темряві, холоді, далеко від своїх домівок через знищення, спричинені десятьма місяцями війни», — сказав у традиційному посланні Urbi et Orbi.

Він закликав бути готовими до конкретних жестів солідарності, щоб допомагати тим, хто страждає.

Також Папа попросив бога просвітити «розуми тих, хто має владу, щоб змусити замовкнути зброю та негайно покласти край цій божевільній війні!».

«Наш час відчуває великий голод миру також і в інших регіонах, на інших театрах цієї третьої світової війни», — заявив Папа Римський.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск закликав до «скромного» Різдва цього року, а заощаджені від скорочення витрат на подарунки кошти пожертвувати для допомоги «страждаючому народу України».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017 - 22:16
Страшный взрыв прогремел на детском карнавале в пригороде Парижа Вильепенте. На нем присутствовало порядка тысячи детей. По данным местных СМИ, на данный момент подтверждается, что ранения получили, как минимум, 30 человек. ...