Паритет на фронті: російські окупанти намагаються контратакувати

Сили оборони продовжують ведення оборони на сході та півдні України і разом з тим наступальну операцію на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському.

Про це в сьогоднішньому зведенні заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах».

Тим часом в середині осені настає час підбивати підсумки нашого літньо-осіннього наступу. Вже самі раніше озвучені заяви наших речників в погонах про те, що наступ продовжиться взимку, вказують на те, що нам не вдалося досягнути бажаного.

В цьому сенсі цікаве сьогоднішнє повідомлення нашого захисника, який воює під Бахмутом і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»:

«Хочете правду? Вона в тому, що важливо встати в оборону та втримати. Багатьом може це не сподобається, але це правда. Зараз така реальність, поступові кроки вперед наші — тактичні. У орків резервів багато, вони пробуватимуть наступати. Наша задача буде втримати».

Фактично патову чи паритетну ситуацію на фронті в останньому зведенні фіксує і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«Перші дні жовтня видалися для Сил оборони дуже важкими, але ворог або успіху не мав, або досягнув мінімального з того, що планував. На півдні наші наступальні дії ускладнюються не тільки значним числом десантури орків, а й їх здатністю контратакувати. Загалом ситуація важка і неприємна».

Неоднозначні й перспективи, головним чином через велику кількість «гарматного м’яса» в РФ.

Разом з тим треба визнати, що паритет і рівновага на фронті – це вже успіх України, якого вдалося досягнути як раз за останні місяці.

P.S.: Наш феєричний успіх у вересні 2022-го на Харківщині став можливий завдяки наївності Путіна, який загальмував з мобілізацією; навряд чи він знову припуститься такої помилки. Тоді цим геніально скористалося наше військове командування, розробивши блискавичні операції.

Швидке звільнення Херсону стало можливим, дякуючи вкрай сприятливим для нас географічним умовам. Поки що таких на інших ділянках фронту не видно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

22 года назад «Нива» победила «Шахтер» в полуфинале Кубка Украины: видео

27.04.2018 - 20:36
В сети появилось видео легендарного для Винницы полуфинала Кубка Украины-1996 с «Шахтером», в котором хозяева победили «горняков» по пенальти 3:0. Основное время — 0: 0. В серии пенальти голкипер «Нивы» ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...