«Палаючий Швайнокарась» знищив танк і БМД російських окупантів

Ударний безпілотний літальний апарат (бомбардир) «Палаючий Швайнокарась» вночі знищив танк і бойову машину десанту російських окупантів, але одразу й сам був збитий ворожим вогнем.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповіла «Аеророзвідка», яка оприлюднила відповідне відео – останні кадри, зняті «Палаючим Швайнокарасем» у своєму «житті». Саме цей підрозділ ЗСУ і повідомляє, що даний безпілотник мав таку трохи дивну назву.

Спочатку оператор знайшов ворожий танк і влучно скинув на нього три протитанкових кумулятивних гранати – всі вибухнули, машина однозначно отримала більші чи менші ушкодження.

Потім БПЛА влучно скинув ще дві таких же гранати на бойову машину десанту (БМД) агресора.

А коли «Палаючий Швайнокарась» прицілився на третю ціль, в нього влучили ворожі кулі. БПЛА заіскрився і почав падати. Через секунд двадцять відеосигнал припинився.

До цього вильоту «Палаючий Швайнокарась» влучив близько трьох десятків ворожих цілей.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

18 пикантных кадров, приоткрывающих занавес легендарного кабаре Crazy Horse: видео

22.11.2016 - 20:10
Crazy Horse — знаменитое парижское кабаре, основанное в 1951 году. Его отличительной чертой, изюминкой, стал принцип отбора танцовщиц. Они должны были обладать весьма жестким, ставшим позже характерно узнаваемым «фирменным» набором ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...