Оператори БПЛА нищать російських окупантів гранатами

Минулої доби підрозділи ракетних військ і артилерії Збройних сил України влучили в пункт управління та чотири райони концентрації особового складу, озброєння і військової техніки російських окупантів. Про це в ранковому зведенні повідомив спікер Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун.

Тим часом наші захисники на передовій не чекають «милості від авіації та артилерії» і знищують загарбників усіма можливими засобами, зокрема цивільними безпілотними апаратами.

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» оприлюднив відео, на якому оператор квадрокоптера скинув ВОГ (25-міліметровий заряд підствольного чи автоматичного станкового гранатомету з прикріпленим «хвостом» для стабільності польоту) в скупчення з десятка інтервентів. На жаль, цей боєприпас недостатньо потужний: видно, що вороги розбіглися, хоча деякі з них, мабуть, отримали осколкові поранення.

На відео від полковника ЗСУ Анатолія Штефана Штірліца БПЛА скинув, очевидно, якусь більш потужну гранату (теж з «хвостом»), і вона влучила прямо в загарбника, який лежав в окопі. Зрозуміло, що він серйозно постраждав, але навряд чи йому справді відірвало руку, як здається при першому перегляді. Швидше за все, це частина одягу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинско-британская компания создала уникальную бронебойную пулю: видео

24.07.2017 - 19:26
Патрон, оснащенный нею уже прошел тестирование в ВСУ Украинско-британская компания Stiletto Systems Ltd продолжает разработку новых бронебойных патронов. Сегодня, 24 июля, портал defence-blog.com сообщил о том, что разработчики презентовали новый ...

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015
Удалось снять видео, на котором ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...