Окупанти значно просунулися під Авдіївкою

Російські окупанти вже декілька днів поспіль продовжують досить впевнене просування західніше нещодавно захопленої Авдіївки. Це зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

На своїй мапі він позначив червоними штриховками і пунктиром досить великі території, на яких вже закріпилися загарбники. Ми ж червоними стрілочками умовно позначили додаткове значне розширення сірої зони в наш бік.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» розповів, що Сили оборони відбивають чисельні атаки ворога в районі Бердичів і Степового, у тому числі ліквідовано ворожий прорив в цьому районі.

А от південніше ворог просувається – з окупованих Ласточкиного і Сєверного підійшов вже до Орлівки і Тоненького.

«DeepState» заперечує дані оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія, що наші захисники відступають під Авдіївкою на завчасно «підготовлені оборонні позиції»:

«Бійцям довелося з боїв в Авдіївці відкочуватися і закріплятися в самому процесі бойових дій… В сусідніх селах ситуація абсолютно однакова… Мало просто говорити про «цінність життя бійців», це необхідно реалізовувати, бо це все, що у нас є!».

Сподіваємося, що хоча б на якійсь глибині в нашому тилу необхідні фортифікаційні споруди вже зведені.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017 - 13:58
Зафиксировано  первое переднее сальто на монстр-траке на соревнованиях в Лас-Вегасе. Трюк выполнил Ли ОʼДоннелл, также известный под прозвищем «Mad Scientist» (Безумный учёный). Он утверждает, что сальто было не случайностью, а ...

Интервью российскому телеканалу «казачьих атаманов» Бати и Сени

21.07.2015
По их словам, Захарченко давно практикует ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...