Окупанти змістили свої основні наступальні зусилля на Донеччині

Російські окупанти змістили свої основні наступальні зусилля на південний фас Мар’їнського напрямку – на межі з Вугледарським (Шахтарським) напрямком.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

«Вони атакуюють широким фронтом на південь від Новомихайлівки в районі балки Солоненька у напрямку Водяного. Однією з цілей противника є ділянка дороги О0532 Вугледар – Костянтинівка», — зазначає ресурс.

З оприлюдненої мапи видно, що в разі успіху агресор значно полегшить собі раніше провалене завдання з захоплення нескореного містечка Вугледар, вийшовши на нього зі східного флангу.

Однак з теперішніми темпами просування, яке ми спостерігали в попередні дні, для цього інтервентам знадобляться місяці.

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«На Мар’їнському напрямку наші оборонці продовжують стримувати ворога біля Красногорівки, Георгіївки, Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито сімнадцять атак. На Шахтарському напрямку окупанти наступальних (штурмових) дій не вели».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Лондона двойной теракт, есть убитые и раненые: видео

22.03.2017 - 17:59
Около 10 человек ранены в результате стрельбы на Вестминстерском мосту, по некоторым данным, один человек убит. Инцидент днем 22 марта произошел в непосредственной близости к зданию парламента Великобритании. Об этом ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...