Окупанти змінили свою диспозицію біля Олешек

Російські загарбники просунулися вперед в Херсонській області, але Збройні сили України не відступили. Мова за заплаву Дніпра між звільненим Херсоном і окупованими Олешками.

Про це повідомляє авторитетний український укладач фронтових карт ««deepstatemap.live».

На скрині мапи від 25 листопада (передостаннє оновлення) видно, що ворог тримав позиції під самими Олешками, відступивши від основного русла Дніпра на 2-4 кілометра в глибину (ширина смуги складає кілька десятків км). Але на актуальній карті від 27 листопада видно, що агресор зайняв плавні до самого Дніпра.

Очевидно, спочатку інтервенти сподівалися, що кількох км вистачить для порятунку від вогню української артилерії з високого правого берегу. Однак швидко переконалися, що це все одно не рятує. До того ж при більшому скупченні сил безпосередньо на Дніпрі окупантам легше запобігти десантуванню українських ДРГ. 

Тим часом, речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні про цю ділянку фронту повідомив:

«На Криворізькому та Херсонському напрямках противник задіяв міномети, танки, ствольну та реактивну артилерію для ураження населених пунктів Республіканець, Придніпровське, Антонівка Херсонської області та міста Херсон».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

«Украину пытаются загнать в имперское стойло», — Порошенко. Видео

20.11.2016 - 16:02
Президент по случаю Дня достоинства и Свободы сделал обращение к украинцам. Соответствующий текст и видео размещены на официальном сайте главы государства. Петр Порошенко среди прочего принес украинцам извинения за то, что ...

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015
Как гласит народная водительская мудрость, ...