Окупанти змінили місця наступу на Бахмут

Артилерія Збройних сил України знищила штурмову групу російських окупантів південніше Дубо-Василівки (маленьке село західніше Берхівки, північно-західніше Бахмута).

Про це повідомив воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState», оприлюднивши відповідне відео з прив’язкою до мапи. Ролик знято безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь.

В коментарі на самому відео повідомляється, що в результаті знищено й поранено двадцять загарбників (взвод).

При цьому «DeepState» зафіксував помітне просування інтервентів з Берхівки в сторону Дубо-Василівки. Однак це наразі не загрожує безпосередньо Бахмуту. В самому місті ворог теж трохи просунувся на сході міста.

Головне, що загарбникам не вдалося звузити «кліщі» оточення. Однак і без цього ситуація залишається критичною.

Російські окупанти змінили тактику бойових дій навколо Бахмута, спрямувавши зусилля на видавлювання сил оборони з міста, і тимчасово відмовившись від спроб його оточити. Таку оцінка ситуації від Інституту вивчення війни ISW.

«Схоже, що російські війська тимчасово зменшили зусилля з оточення Бахмута з південного заходу та північного сходу і, можливо, замість цього зосередилися на тому, щоб змусити українські сили вийти з міста, сконцентрувавшись на північно-східному наступі… Подвійне оточення Бахмута, ймовірно, вимагатиме додаткового залучення живої сили та техніки, і російські війська можуть мати намір уникнути подальших витрат, пов’язаних з потенційним оточенням», — повідомляється у звіті ISW.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Парни из С-14 наказали водителя, который обидел мать погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:41
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

ДНР применила танки: видео

17.04.2018
Ранее мы сообщали о тяжелых ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...