Окупанти здобули мінімальні успіхи під Бахмутом

На Бахмутському напрямку минулої доби російські окупанти безуспішно штурмували наші позиції біля Богданівки (північніше Бахмута), Хромового (західніше Бахмута) та нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки (південніше міста).

В свою чергу, бійці Сил оборони продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи загарбникам втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

А ось наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомив: «У нас орки мають мінімальні успіхи. Це війна. Не нийте».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» лінію фронту на Бахмутському напрямку не змінив.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015 - 12:45
У китайского самосвала на ходу отлетели колеса. К счастью, все обошлось благополучно и никто не пострадал. Как говорится, ничто не предвещало. Вроде бы спокойная дорога, обычное движение. И вдруг с ...

Появилось видео боя на Светлодарской дуге

19.12.2016
О тяжелейших боях под Дебальцево ...