Окупанти зайняли посадку між Водяним і Первомайським

Чергова бойова машина піхоти російських окупантів знищена на Авдіївському (Донецькому) напрямку, підірвавшись на протитанковій міні. Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідний ролик.

Відео знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, схоже, цього разу виконували виключно функцію спостереження. В полі швидко їхали БМП. Перша вибухнула й зупинилася, все поглинула суміш пороху і диму, доля другої БМП невідома.

В свою чергу, військовий аналітик і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» у звіті за 27 лютого, серед іншого, повідомив: «Авдіївський відтинок — тривають бої біля Невельського. Кацапи зайняли посадку між Водяним і Первомайським».

Дивись для порівняння карти за 27 й 28  лютого. На останній ми червоними стрілочками позначили місце невеликого, але все-таки просування загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На третий по населению город Калифорнии обрушилось мощное наводнение: фото, видео

22.02.2017 - 17:56
Наводнение в столице Кремниевой долины привело к эвакуации людей С невиданным прежде наводнением столкнулись в калифорнийском Сан-Хосе. В городе с миллионным населением власти объявили чрезвычайное положение и начали эвакуацию населения. ...

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018
Автобус с журналистами российских пропагандистских ...