Окупанти зайняли нові території в районі Мар’їнки

Російські загарбники відчутно просунулися вперед на Мар’їнському напрямку (західніше Донецька). Про окупацію села Побєда повідомлялося ще вчора, але інтервенти просунулися ще далі на захід. Окрім того, ворог захопив значну територію західніше і північніше Мар’їнки.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за 20 та 21 лютого.

На останньому він червоними пунктиром і штриховкою позначив втрачені ділянки, на яких встигли закріпитися окупанти. Ми ж червоними стрілочками умовно позначили місця значного розширення сірої зони в наш бік.

Цікаво, що американський Інститут вивчення війни (ISW) в сьогоднішньому зведенні без подробиць заявив про підтверджене просування загарбників під Авдіївкою і Донецьком. Під останнім, вірогідно, мався на увазі саме район Мар’їнки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017 - 16:54
Через пять дней после нокаута в бое под эгидой WBA  скончался 24-летний боксер из Сальвадора Франциско Руис. 18 ноября в своем четвертом бою на профессиональном ринге Руис в восьмом раунде ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...