Окупанти захопили нові території біля Новомихайлівки

Дев’ятого квітня російські загарбники здійснили підтверджене просування на південь і південний захід від окупованого з 2014 року Донецька (Мар’їнський напрямок).

Про це без подробиць в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» знову зафіксував просування інтервентів в районі нескореної Новомихайлівки на цій ділянці фронту.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому він червоно-корчневими пунктиром і штриховкою позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися окупанти.

Ми ж червоною стрілочкою умовно позначили розширення сірої зони в наш бік. Наразі Сили оборони контролюють не більше 10% населеного пункту, загарбники – до 60%, решта перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сгорел и упал российский космический корабль «Прогресс»: видео

01.12.2016 - 21:25
Сегодня в 16:52 по киевскому времени Россия с космодрома Байконур запустила в космос транспортный грузовой корабль «Прогресс МС-04». Он должен был доставить на Международную Космическую Станцию, на которой находятся космонавты, продукты, ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016
В Израиле бушуют пожары. В ...