Окупанти захопили нові ділянки біля Тернів

На Лиманському (Кремінському) напрямку минулої доби російські окупанти шість разів атакували позиції Сил оборони в районах населених пунктів Терни та Виїмка Донецької області.

Повідомивши про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», прессцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ворожі штурми.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав: «Орки мають просування по ліску північніше Ямполівки, хочуть протиснутися до Тернів».

А Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Лиманському і Куп’янському (Сватівському) напрямках, доповнив: «На Кремінському напрямі за повідомленнями з місць, противник має частковий успіх на схід від Тернів в районі балки Кругла і яру Лаптєва».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015 - 16:48
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий вооружённым силам Великобритании, показывает удивительную манёвренность, которую трудно ожидать от летательного аппарата, построенного в габаритах трамвайного вагона. Разработанный в начале 60-х годов вертолётным отделением корпорации ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...