Окупанти захопили більшу частину Орлівки

Ворог просунувся на Авдіївському напрямку, але ЗСУ нарешті отримали надійні фортифікації одразу за передовою

Російські окупанти з великими втратами просунулися вперед в нескореному селі Орлівка на Авдіївському напрямку, про що ще вчора ввечері повідомив блогер і боєць Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Це підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за вісімнадцяте березня: втрачена вчора територія, на якій закріпилися загарбники, позначена червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Зауважимо при цьому, що це сталося в межах сірої зони, яка в наш бік не розширилася. Ворог контролює більшу частину населеного пункту.

У свою чергу, лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» повідомив обнадійливу новину:

«На Донбасі нарешті бачу прогрес з приводу побудови фортифікаційних споруд. На Авдіївському напрямку позаду передових позицій риють окопи та заливають бетоном укріпрайони. Така перспектива сильно радує. Кайфово, коли розумієш, що позаду реально підготовлені позиції, а не траншейка по пупок».

Якби такі фортифікації були завчасно збудовані західніше Авдіївки і в самому місті (рік назад це ще можна було зробити), ворог навряд чи дійшов би до Орлівки…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016 - 21:49
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги чемпионов. Если вчера мы стали свидетелями феерического поединка между «Боруссией» и «Легией», в котором немцы выиграли со счетом 8:4 (рекорд результативности ЛЧ), то сегодня главная ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...