Окупанти втратили свої позиції під Часовим Яром

Після обережних успіхів Збройних сил України на прикордонній півночі Харківщини і гальмування там ворожого наступу загарбники почали перекидати туди підрозділи з Краматорського напрямку.

Про це о 12:33 повідомив наш захисник, який воює в районі нескореного містечка Часів Яр (західніше Бахмута) і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Орки перекинули деякі з‘єднання на Харківщину з нашого напрямку».

Можливо, саме з цим пов’язане очевидне гальмування їх наступу у Часовому Ярі останніми днями та наші певні досягнення, про які пише «Бахмутський Демон»:

«Орки вигрібають в самому Часіку і під ним, втрачаючи в день від п’ятдесяти до сотні людей місцями, і переключили багато уваги на Кліщіївку — там складні бої. І ще додам, що орки не контролюють Іванівське; як люблять казати в етерах, це сіра зона, але з сюрпризами».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Осквернение в Умани могилы Цадика Нахмана может быть провокацией: видео

21.12.2016 - 14:32
На протяжении многих лет Умань является не только священным городом для хасидов, которые приезжают на могилу Цадика Нахмана, но и туристическим центром, в котором местные жители прекрасно зарабатывают на паломниках, ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...