Окупанти використали нову тактику штурму, щоб захопити опорний пункт ЗСУ

На Шахтарському (він же Бердянський або Вугледарський) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії поблизу звільненого минулого літа села Старомайорське.

Про це в ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму Телеграм-каналі розповів, як три дні тому загарбники відбили в нас одну позицію між тим самим Старомайорським та окупованим Приютним.

Стартова диспозиція начебто була на нашому боці – на опорному пункті були тринадцять мужніх наших захисників, їх штурмували лише четверо загарбників. Але вони зайшли фактично в пусті окопі.

Всі четверо наших воїнів, які стріляли по штурмовикам в першому окопі, загинули від ворожих дронів-камікадзе. В другом окопі дрони вбили ще трьох наших захисників, двоє врятувалися втечею.

На останньому рубежі, до якого ворожі штурмовики вже пробивалися по нашим окопам, ще четверо українських воїнів потрапили під вогонь автоматичного станкового гранатомету та відступили.

Висновки «DeepState»:

«Ми втратили 7 чоловік загиблими, ворог — жодного. По кривій кацапи зайняли майже 1 км лісосмуги. Не будемо уточнювати, скільки ворогу коштувало 8 fpv-дронів, які дали цей результат. Сказати, що наші хлопці помилялися, не можна. Вони тримали зброю і до останнього вогнем не давали штурмовикам підійти…

Для волонтерів це має бути закликом не тільки збирати на fpv-дрони, а й шукати шляхи боротьби з ними. А для суспільства в цілому — не здаватися і пам’ятати, що бійці віддають своє життя аби окупація не поширилася на всю країну…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская штурмовая винтовка «Малыш»

25.10.2015 - 17:43
Новый облик АК. Буллпап «Малыш» (Украина). Существует в обоих калибрах: 7,62х39 и 5,45х39. Разработчик: «Интер про инвест». ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017
Как правило, в национальных парках ...