Окупанти відтіснили ЗСУ з лівого берегу річки Оскол

На Куп’янському (Сватівському) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії в районах Синьківки та Іванівки Харківської області та Надії Луганської.

Всього на цій самій північній ділянці фронту наші захисники відбили більше десяти атак загарбників.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування вперед інтервентів на Харківщині північніше Куп’янська.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 30 та 31 жовтня; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили втрачені території.

З коментаря «DeepState» зрозуміло, що це сталося не за один день: «Останні два тижні ворог просунувся південніше Лиману Першого. Уточнено лінію фронту по річці Оскіл».

Фактично загарбники змогли відтіснити Сили оборони з територій на лівому (окупованому) березі Осколу. З географічних причин це було відносно легко зробити, але форсувати річку незрівнянно важче.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018 - 20:06
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, как на днях штурмовая группа К-2 54-ой бригады на Светлодарской дуге уничтожила серьезно укрепленную позицию оккупантов «Слив», откуда враг постоянно обстреливал ВСУ из минометов. После ...

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018
Сегодня в российской Самаре произошел ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...