Окупанти відтіснили ЗСУ з лівого берегу річки Оскол

На Куп’янському (Сватівському) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії в районах Синьківки та Іванівки Харківської області та Надії Луганської.

Всього на цій самій північній ділянці фронту наші захисники відбили більше десяти атак загарбників.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування вперед інтервентів на Харківщині північніше Куп’янська.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 30 та 31 жовтня; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили втрачені території.

З коментаря «DeepState» зрозуміло, що це сталося не за один день: «Останні два тижні ворог просунувся південніше Лиману Першого. Уточнено лінію фронту по річці Оскіл».

Фактично загарбники змогли відтіснити Сили оборони з територій на лівому (окупованому) березі Осколу. З географічних причин це було відносно легко зробити, але форсувати річку незрівнянно важче.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Удар ракети «Фламінго» по заводу в РФ потрапив на відео

25.02.2026 - 17:19
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент ураження стратегічного підприємства в російському місті Воткінськ. Кадри оприлюднив Telegram-канал «Досье шпиона», зазначивши, що йдеться про удар крилатою ракетою «Фламінго» по виробничих ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...