Окупанти розпочали наступ на Вугледарському напрямку

Протягом перших вісімнадцяти годин двадцятого квітня на Новопавлівському напрямку (складається з Мар’їнського та Вугледарського піднапрямків) російські окупанти сімнадцять разів за підтримки авіації намагалися прорвати нашу оборону в районах Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного та Урожайного (на мапі позначене синім значком).

Повідомивши про це у вечірньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресслужба Генерального штабу Збройних сил Україна не вказала чітко результати ворожих штурмів.

У свою чергу, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів наступне:

«Орки прокинулись на Вугледарському напрямку — штурмують нон-стопом. Поки виключно піхотні штурми, без техніки. Також зараз тривають заміси в напрямку Урожайного: кожного для стабільно чотири хвилі піхотних штурмів противника — пацани тримаються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ситуацию в Одессе продолжают активно шатать

10.05.2016 - 14:35
Под Уманью ночью 10 мая правоохранители задержали группу вооруженных молодых людей. По предварительным данным полиции, они направлялись в Одессу для «организации провокаций». В отдел коммуникаций управления Нацполиции в Черкасской области ...

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017
Утром 9 марта большинство крупных ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...