Окупанти розбили укріплення ЗСУ в авдіївській промці часів АТО/ООС

Вісімнадцятого листопада російські окупанти незначно просунулися вперед північніше Авдіївського коксохімічного заводу (на північний захід від Авдіївки) та в промисловій зоні на південно-східній околиці Авдіївки (зі сторони Донецька).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» свою вчорашню карту досі не змінював. Тому ми можемо сподіватися, що вказані ISW зміни він врахував ще вчора. Разом з тим, у своєму Телеграм-каналі «DeepState» повідомив неприємні речі:

«Тривають важкі бої на промзоні біля станції Ясинувата 2. Ворог застосовує танки, БМП та піхоту. Останньої в основному чисельністю в один взвод. Кацапу вдалося пробити АТОшні укріплення, і він продовжує робити накати, іноді, навіть, досягає західних околиць промки. Ситуація важка, поки вдається відбиватися, але втрата промки буде питанням часу, бо її вже достатньо сильно розібрала кацапські артилерія та танки».

Після захоплення промки загарбники вийдуть впритул до Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чем воюют силы АТО

27.08.2016 - 18:52
Военные рассказали об украинском оружии и новой парадной форме Военные журналисты в одном из видеосюжетов цикла «Техніка війни» поведали о проблемах, с которыми столкнулись разработчики новой парадной военной формы и ...

В Берлине перед приездом Путина полиция обезвредила пьяную «жертву хунты»

22.10.2016
Так называемый «новороссийский» митинг, организованный ...

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016
Забавного котика сняли на видео. ...