Окупанти просунулися у напрямку Євгенівки

Російські окупанти минулої доби просунулися вперед на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку – в бік частково окупованої Євгенівки та вільної Новоселівки Першої.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками 28 червня.

Червоно-коричневими штриховкою та пунктиром він позначив втрачену територію, на якій за вчора закріпилися загарбники. Окрім того, помітно змістилася в наш бік сіра зона активних боїв, що ми позначили червоними стрілочками.

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України розповів, що за перші 22 години минулої доби загарбники на цій ділянці фронту втратили 160 осіб (більше ніж півтори роти) вбитими та пораненими.

Також нашими захисниками знищено дві бойові броньовані машини, чотири автомобілі та два бліндажі інтервентів. Просування ворогу дається не без втрат…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бабушку в бикини арестовали за ДТП

19.07.2015 - 16:19
Патрицию Эбель из Неаполя (штат Флорида) нельзя считать вполне традиционной бабушкой. Мало того, что она стала виновницей ДТП, – женщина, несмотря на присутствие 10-летнего внука, находилась за рулем в купальнике ...

«Динамо» выиграло у «Янг Бойз»: видео голов

26.07.2017
В Киеве «Динамо» сыграло в ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017
Военное телевидение Украины опубликовало видео ...