Окупанти просунулися у Мар’їнці, але досі її не захопили

На Мар’їнському напрямку минулої доби бійці Збройних сил України відбили чотирнадцять атак російських загарбників поблизу Георгіївки (західніше окупованої Мар’їнки) та Новомихайлівки (південніше).

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Тавріського напрямку.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування інтервентів між Мар’їнкою і Георгіївкою.

На своїй карті він позначив червоним кольором територію, на якій вже закріпилися окупанти. До речі, вона розташована в межах адміністративного кордону Мар’їнки, який проходить по сусідній греблі через водойму на річці Осикова.

Так що чисто формально ворог досі не захопив усю Мар’їнку. Однак це менше одного відсотка території знищеного міста, і вона перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Киевлянка в Алуште достойно ответила Грэму Филлипсу на то, чей Крым: видео

26.08.2017 - 22:15
Выдающий себя за журналиста англичанин Грэм Филлипс, известный своими пропагандистскими сюжетами о ЛДНР, взял небольшое видеоинтервью в Алуште у женщины, которая представилась Светланой из Киева. Грэм подплыл к женщине и ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...