Окупанти просунулися на нові позиції під Куп’янськом

На Куп’янському (Сватівському) напрямку бійці Сил оборони відбили вісім атак російських окупантів в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників вперед східніше Куп’янська.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за чотирнадцяте та п’ятнадцяте листопада; на останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили захоплену територію.

А у своєму звіті за минулу добу «DeepState» про цю ділянку фронту написав наступне: «Сватівський відтинок — тривають зіткнення біля Лиману Першого, Синьківки та Першотравневого. У місцях основних ударів кацапи мають значну перевагу в живій силі, за рахунок цього щоденно ворог може просуватися на 1-2 позиції».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018 - 01:12
В четверг Киев накрыла непогода. Сильные ливни, гроза, молнии. Одна из молний ударила в телевышку на Дорогожичах. Этот момент удалось снять на видео. Киевляне в соцсетях сообщают, что на какой-то ...