Окупанти прориваються до Куп’янська зі сходу
Російські загарбники ведуть інтенсивний наступ на Куп’янському напрямку з метою деблокади своїх штурмовиків, оточених Силами оборони в Куп’янську Харківської області, а заодно і повного захоплення міста.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в 23-му окремому батальйоні спеціального призначення Збройних сил України:
«Ворогу вдалося зайняти населені пункти Петропавлівку та Степову Новоселівку, фіксується просування в районі Подолів».
Якщо це правда, вірогідність остаточного звільнення Куп’янська тане на очах. Адже після Петропавлівки і Подолів ворог виходить прямо на східні околиці Куп’янська.
Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState» на своїй актуальній карті фіксує обидва села підконтрольними Силам оборони. Однак, він нерідко затримує оприлюднення змін на фронті…
В будь-якому випадку ворог зазнав втрат в ході цього наступу, продовжує «Рапорт Сержанта»: «ЗСУ знищили 2 МТЛБ, 11 квадроциклів, 2 багі, 21 військового РФ (17 загиблих)».

Подпишитесь на новости
























