Окупанти перейшли залізницю на півночі від Авдіївки

На Авдіївському напрямку минулої доби російські окупанти за підтримки авіації продовжували ведення штурмових дій з метою оточення Авдіївки. Бійці Сил оборони відбили близько десятка атак в районах самої Авдіївки, а також сусідніх Степового, Сєверного і Первомайського.

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за п’яте листопада про цю ділянку фронту написав неприємні речі:

«Ворог продовжує тиснути в районі Степового (північніше Авдіївки). В ніч з суботи на неділю кацапи значним числом перейшли залізницю; частина особового складу, яка пережила обстріли, намагається закріпитися в лісосмузі західніше залізничного полотна. Найближчим часом ситуація в даному районі проясниться, але враховуючи тиск, перехід залізниці був лише питанням часу.

В районі Водяного і Опитного (південніше Авдіївки) ситуація набагато тяжча, ніж біля Степового — ворог не зупиняється, проводячи щоденні штурми, які періодично дають результат. Зараз мета противника — підійти максимально близько до Сєверного та Тоненького, щоб розпочати штурмові дії за самі села вже з підтримкою резервів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Задержанный активистами Харькова экс-глава Нацкомфинуслуг подставил Авакова

31.07.2016 - 03:05
В Харькове активисты, увидев садящегося в дорогой автомобиль пьяного (они его посчитали нетрезвым, на вид и по поведению его в дальнейшем, скорее всего, он таки был пьян, хотя пройти тест ...

Як зберегти зір

16.07.2016
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, ...

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017
Очередной день противостояния коммунальных служб ...