Окупанти не контролюють острів Великий Потьомкінський

Говорити про звільнення острова Великий Потьомкінський в гирлі Дніпра зарано. Про це в телеефірі марафону новин заявила начальниця Об’єднаного координаційного прессцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Фактично вона сказала очевидне: встановлення прапора на березі великого острова – це ще не звільнення: «Це сигнал для ворога, що ми працюємо, що земля наша, що це все Україна».

В цьому сенсі дуже цікава мапа від авторитетного укладача фронтових карт «deepstatemap.live».

По-перше, на островах в гирлі Дніпра не було позицій сторін. І доцільність їх розміщення в плавнях (болота, очерети, плеса тощо) викликає сумніви. Наприклад, їх може затопити під час паводку.

Тому фактично тут мова може йти хіба що про взяття під контроль нейтральної території. Але це не має практичного тактичного чи стратегічного сенсу. Тільки загальний політичний.

По-друге. Зараз ЗСУ по факту контролюють лише маленький клаптик великого острова – там, де висадилися й підняли державний прапор. На скрині ми вказали на це місце синьою стрілочкою.

Тим не менше, це, безумовно, подія, яка має право на висвітлення в новинах. Тому Олексій Гончаренко, який показав ролик, на якому наш захисник показав прапор на острові, ні в чому не винен. Так само як і сам воїн. Вони зрештою, не казали про звільнення острову.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На передовой уничтожена важная позиция ДНР: видео

21.04.2018 - 17:29
Бойцы ВСУ показали, как была уничтожена одна из позиций террористов, с которой регулярно велись обстрелы наших воинов. Особенно доставало, что огонь открывался, когда на украинские позиции подвозили продукты или воду. ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...