Окупанти намагаються захопити Іванівське під Бахмутом

Протягом перших вісімнадцяти годин першого лютого російські окупанти, незважаючи на великі втрати, продовжували спроби наступальних дій на чотирьох з семи існуючих напрямках: Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Новопавлівському (Вугледарському).

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України повідомив його речник Олександр Штупун.

Тим часом, воїн ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передовичок», розповів, що агресор, на жаль, має певні успіхи:

«…По Бахмуту — ситуація в приватному секторі трохи напружена, цілодобово йдуть бойові дії. Село Іванівське зараз є цілью кацапів, там є просування (ворога), зайняття нових позицій та просунення в бік траси. Красна Гора — зараз там також важка ситуація в околицях, та в самому населеному пункті…  Як не крути, малими кроками орки рухаються і в деяких місцях мають певні успіхи…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Автомобильные стеклоочистители научили прогнозировать брызги: видео

26.02.2017 - 15:03
Каждому водителю знакома ситуация, когда всплеск из-под колес встречного автомобиля внезапно покрывает лобовое стекло мутной водой и автомобиль на некоторое время становится «слепым». Новая технология шведской компании Semcon прогнозирует попадание ...