Нова урядова коаліція у Нідерландах визначилася щодо України

Добрі новини надійшли з Нідерландів — країни, що досить потужно допомагає Україні економічно і зброєю. Згадаємо тільки танки, ЗРК Patriot, а також F-16, які будуть надані цієї восени.

Так ось, нова урядова коаліція у Нідерландах на чолі з ультраправою Партією свободи (PVV) Герта Вілдерса заявила, що продовжить підтримувати Україну, пише NOS.

У коаліційній угоді вказано, що Нідерланди продовжать підтримувати Україну «політично, військово, фінансово і морально проти російської агресії».

Крім того, коаліція планує юридично закріпити обов’язковість витрат щонайменше 2% ВВП Нідерландів на оборону відповідно до угод з НАТО.

Нагадаємо, у липні минулого року уряд Нідерландів на чолі з прем’єр-міністром Марком Рютте подав у відставку. Таке рішення він пояснив розбіжністю у міграційному питанні — партії не змогли домовитися про заходи щодо скорочення кількості біженців.

Вчора, 15 травня, лідер ультраправих Нідерландів заявив про досягнення домовленості з Народною партією за свободу та демократію (VVD), яку очолював чинний очільник уряду Марк Рютте, центристською Новий соціальний контракт (NSC) та партією Фермерсько-громадянський рух (BBB).


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017 - 21:11
После пожара в трамвае винницкие транспортники проведут ревизию и станут бороться с солью Утром 20 декабря загорелся курсирующий по Виннице трамвай. Запах тления водитель и кондуктор почувствовали на остановке «Медуниверситет», ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...