Німеччина вперше передала ЗСУ бронемашини Dachs

Берлін продовжує політику нарощування можливостей України щодо захисту. Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, до яких уперше увійшли три броньовані інженерні машини Dachs. Про це повідомляється на сайті Федерального уряду ФРН у п’ятницю, 24 березня.

До пакету допомоги увійшли 70 кулеметів MG3, що встановлюються на танках Leopard, БМП Marder і Dachs.

Українські військові отримали запасні частини для танків Leopard та бронемашин Marder. Також передано 30 систем виявлення безпілотників. Загалом Україна наразі має таких 90 систем.

Системи виявлення дронів і Dachs поставлені промисловістю, все інше — із запасів Бундесверу.

Вказано, що загальна вартість окремих ліцензій, виданих урядом ФРН на експорт товарів військового призначення для України в період з 1 січня 2022 року до 20 березня 2023 року, становить понад 2,7 млрд євро.

Нагадаємо, Німеччина надасть Україні додаткові чотири основні бойові танки Leopard 2 A6. Про це 24 лютого повідомив Бундесвер, наголосивши, що рішення прийнято міністром оборони Борисом Пісторіусом в результаті консультацій із радниками.

Заявлено, що таким чином вдасться за рахунок танків з трьох країн сформувати батальон, який налічуватиме 31 машину. Мова йде про 18 танків від Німеччини, 3 танки від Португалії і 10 від Швеції. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Умные шторы помогают снизить энергопотребление дома (видео)

16.11.2015 - 15:22
Много умных устройств для дома предназначены для дистанционного управления различными аспектами жилых помещений, с дополнительным преимуществом экономии энергии. Один из последних продуктов домашней автоматизации осуществляет экономию в той сфере, которая до ...

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео ...

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017
По итогам сегодняшней отработки ряда ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...