Німеччина визначила строки відправки Patriot і Marder в Україну

Вчора було оприлюднине інтерв’ю міністра оборони Олексія Резнікова Фактам ICTV, в якому він на питання, чи варто чекати поставки системи ППО Patriot із США протягом шести місяців, відповів — «скорше».

Сьогодні можемо припустити, що це станеться протягом трьох місяців. Адже саме стільки відводять на поставку нам своєї батареї ЗРК Patriot наші союзники з Німеччини. Навряд чи вони стали би це робити до американців, тим паче, що спочатку українські військові мають закінчити відповідне навчання.

Про те, що Patriot з армійських запасів Німеччини буде доставлений в Україну в першому кварталі поточного року, повідомив речник німецького уряду Штеффен Гебештрайт журналістам у Берліні, пише The Guardian.

Також протягом трьох місяців німці планують передати для ЗСУ 40 бронетранспортерів Marder. За словами Гебетрайта, необхідно два місяці на підготовку українських екіпажів. Її проведуть у ФРН.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Какие развивающие игрушки необходимы ребенку до 6 месяцев

11.09.2016 - 20:39
Количество развивающих игрушек для маленького ребенка поражает разнообразием выбора. Но не окажется ли очередная покупка пустой тратой денег? Молодая мама Юлия Янчар, на собственном опыте столкнувшаяся и с этой проблемой, ...

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил ...