Німеччина розгляне питання передачі Україні ЗРК Patriot

Є шанси, що Україна в решті решт отримає протиракетну оборону. Так, міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт пообіцяла подати німецькому уряду пропозицію про розгортання систем ПРО Patriot на території нашої країни.

Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак у Twitter у середу, 30 листопада.

Польський міністр повідомив, що провів розмову зі своєю німецькою колегою, під час якої «ще раз переконав», що розгортання систем Patriot в Україні підвищить безпеку і Польщі, і України.

«Ламбрехт заявила, що надасть цю пропозицію уряду. Я сподіваюся на схвалення. Я заявив про підтримку під час можливих переговорів на форумі НАТО», — написав Блащак.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що попросив Німеччину передати Україні запропоновані Польщі системи ПРО Patriot.

Це реально дружній до нас крок, а головне правильний і логічний. 

«Після подальших ракетних обстрілів Росії, я попросив Німеччину, щоб запропоновані Польщі батареї Patriot були передані Україні і розміщені на західному кордоні. Це захистить Україну від подальших жертв і знеструмлення та підвищить безпеку на нашому східному кордоні», — написав Блащак тоді у Twitter.

Раніше Німеччина вже поставила Україні дуже сучасну систему ППО IRIS-T SLM.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Смешное видео – карма выглядит вот так (видео)

07.10.2015 - 16:26
Объяснять словами понятие кармы – относительно долго. А вот снятый камерой видеонаблюдения 13-секундный ролик дает полное и весьма объемное определение. Мужичек на скутере за это короткое время, проехав с десяток ...