Невідомі спалили два локомотиви окупантів під Москвою

Українські патріоти з Маріупольського Спротиву минулої ночі знищили два залізничні локомотиви російських окупантів в Московській області фашистської Росії.

Принаймні про це у своєму Телеграм-каналі «Андрющенко Time» повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, оприлюднивши відповідні відео, відзняті диверсантами.

О 2:20 по Києву (1:20 по Москві) тридцятого грудня в депо Лобня партизани підпалили тепловоз, який в результаті начебто зазнав безповоротних втрат.

А о 3:10 по Києву на станції Дмитров вони підпалили електропотяг ЕП2Д-0014, який після капітального ремонту на місцевому машинобудівному заводі планували відправити на окуповані території:

«Головний вагон електропоїзда повністю вигорів. Вартість одного вагону — 50 мільйонів російських рублів».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук с костылем накинулся на Саакашвили: видео

23.11.2017 - 12:10
В прямом эфире на телеканале NewsOne произошел занятный инцидент. Степан Бандера рассорил лидера «Руху нових сил» Михаила Саакашвили и «радикала» Игоря Мосийчука настолько, что последний подбежал к грузинскому политику с ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...