Наступний тиждень може бути дуже важким, – Арахамія

Росіяни планують нові теракти проти об’єктів енергетики Про це заявив голова фракції Слуга народу Давид Арахамія.

За його словами, екстрені служби та органи влади опрацьовують різні сценарії.

«Проведено багато тренувань, відпрацьовано дії енергетиків та критичної інфраструктури, кожен знає, що має робити. Ми готуємось. Готуються військові», — написав Арахамія в Telegram.

Він закликав кожного додатково подбати про себе та своїх родин — зробити запас води, їжі тривалого зберігання, зарядити телефони та павербанки, а також дізнатися, де знаходиться найближчий Пункт незламності.

Також найближчим часом зросте загальний темп воєнних операцій, це може статися протягом кількох тижнів. Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Загальний темп операцій уздовж лінії фронту сповільнився останніми днями через погіршення погодних умов, але, ймовірно, збільшиться протягом кількох тижнів, коли температура знизиться і земля замерзне на всій території бойових дій, вважають американські аналітики.

Українські та російські повідомлення з критично важливих ділянок фронту на сході та півдні України, включаючи Сватове, Бахмут та Вугледар, вказують на те, що операції з обох боків ускладнені сильним болотом унаслідок дощів.

Як зазначають експерти, прогнозоване зниження температури по всій території України протягом наступного тижня, ймовірно, призведе до замерзання ґрунту та прискорить темпи бойових дій, оскільки мобільність обох сторін збільшиться.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице пожар в пойме Южного Буга уничтожил гнезда птиц: видео

05.04.2017 - 20:14
Если в прежние месяцы спасатели практически ежедневно выезжали на тушение возгораний в жилых домах, то теперь ликвидируют пожары сухостоя. Причем, ежедневно более чем в 10 местах области. Утром 5 апреля ...

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся ...

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017
В рамках анонсированных ранее начальником ...