Наслідки рекордної атаки по РФ – пошкоджено об’єкти у чотирьох областях

Минулої ночі протиповітряна оборона російських окупантів начебто збила або перехопила пів сотні ударних безпілотних літальних апаратів літакового типу: 26 у Бєлгородській області, 10 у Брянській, 8 у Курській, 2 у Тульській, по одному у Смоленській, Рязанській, Калузькій та Московській областях.

Про це заявило міністерство оборони фашистської РФ. При цьому не зрозуміло, чи претендує воно на знешкодження усіх українських дронів-камікадзе, які брали участь в атаці. Але в будь-якому випадку можна припустити, що це рекордна за кількістю баражуючих боєприпасів атака.

Раніше ми вже повідомляли про сильні пожежі на нафтобазах під Смоленськом і електропідстанції під Брянськом. У свою чергу, губернатор Владислав Шапша визнав пошкодження об’єкту енергетичної інфраструктури в Калузькій області внаслідок вибуху баражуючого боєприпасу.

Також з повідомлень місцевих жителів відомо про сильну пожежу в місті Старий Оскол Бєлгородській області РФ після кількох вибухів в результаті ударів дронами-камікадзе. Але який саме об’єкт постраждав, не ясно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове активисты забросали генконсульство России яйцами: появилось видео

08.02.2019 - 22:00
В Харькове активисты «Национальных дружин» и «Правого сектора» провели акцию протеста под стенами здания Генерального консульства России. Около сотни участников требовали, чтобы оккупанты убирались из Украины. Целью же протеста было ...

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017
В селе Михайлин Казатинского района ...