Нардеп від «Євросолідарності» Забродський складає мандат

Народний депутат від Європейської солідарності генерал-лейтенант Михайло Забродський написав заяву про складання мандата. Про це йдеться у проекті постанови №9114.

Наразі причина прийняття Забродським такого рішення не оголошувалася.

Парламентський комітет з регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув заяву нардепа та порекомендував Раді прийняти її.

Михайло Забродський на виборах був четвертим номером у списку Європейської солідарності. Він також обіймав посаду першого заступника голови комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки.

Відомо, що Забродський із самого початку повномасштабного вторгнення допомагає Генштабу ЗСУ та головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному.

Забродський — генерал-лейтенант ЗСУ, народний депутат України 9 скликання від «Євросолідарності». Командувач Десантно-штурмових військ (2015 — 2019), перший заступник керівника aнтитерористичного центру при СБУ і керівник aнтитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017), герой України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

На шоу «Голос. Дети» девочка из Винницы довела Монатика до слез: видео

28.11.2017 - 12:54
Песня Джамалы «1944» стала счастливой для 10-летней Даши Красновецкой. Юной винничанке удалось довести до слез Диму Монатика и «звездный» тренер проекта в последние секунды нажал на кнопку. С третьей попытки ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...