Нардеп намагався підкупити криптовалютою Мустафу Найєма

Правоохоронці повідомили про підозру чинному народному депутату, який намагався підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафу Найєма. Про це повідомляють НАБУ і САП у вівторок, 21 листопада.

Встановлено, що нардеп, член комітету з питань антикорупційної політики, запропонував чиновнику хабар у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тисяч доларів.

«В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Після виділення коштів на криптогаманець топпосадовця надійшов «перший транш» в еквіваленті 10 тисяч доларів.

«Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати», – підкреслили у НАБУ.

Зараз тривають слідчі дії. Народному депутату вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі (ч.4 ст.369 КК України).

За даними джерел Української правди, мова йде про нардепа від фракції Слуга народу Андрія Одарченка.

Нардеп хотів, щоб з фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили кошти на ремонт будівель університету, в якому Одарченко обіймав посаду ректора (дію контракту якого призупинено). Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування. Найэм з самого початку спывпрацював з правоохороними органами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Расистские протесты в США обернулись кровавыми столкновениями: видео

13.08.2017 - 21:30
12 августа сотни расистов провели митинг в Университете Вирджинии, США. Они протестовали против намерения властей демонтировать памятник генералу войск Конфедерации Роберту Эдварду Ли, который выступал за сохранение рабовладельческого строя. Об ...

В Турции прогремел мощный взрыв: видео

11.04.2017
В Турции минимум 10 человек пострадали ...

«Шахтер» выигрывает в Лиге Европы у «Сельты»: видео гола

16.02.2017
После первого тайма «Шахтер» выигрывает ...