Над Києвом збивають БПЛА
У ніч проти четверга, 19 грудня у Києві оголосили повітряну тривогу через атаку ворожих БПЛА. Міська влада заявила про роботу ППО.
«На підступах до Києва працює ППО. Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги!», — повідомили у КМВА.
Пізніше там додали, що ППО працює уже в місті.
Перед цим повідомлося про ударний БПЛА повз Бровари у напрямку столиці.
Мер Києва Віталій Кличко уточнив, що йдеться не про один безпілотник, а про декілька.
«У столиці працюють сили ППО по ворожих БпЛА. Перебувайте в укриттях», — написав він.
Нагадаємо, двома днями раніше падіння уламків дронів було зафіксовано у чотирьох районах столиці.
Подпишитесь на новости
























