Нацгвардійці знищили бронеколону окупантів на Харківщині
Бійці третьої бригади оперативного призначення «Спартан» Національної гвардії України імені полковника Петра Болбочана (військова частина 3017) знищили штурмову броньовану колону російських окупантів на півночі Харківської області.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
В коментарі, зокрема, зазначено: «По противнику військові «Спартану» відпрацювали артилерією, ударними дронами, колективним озброєнням. Російський штурм видався коротким і прогнозовано невдалим. Ворог поніс втрати пораненими і вбитими, також було знищено три бойові машини піхоти».
Подпишитесь на новости
























