На Запорізькому напрямку окупанти розстріляли свого командира

Минулої доби на Запорізькому напрямку російські окупанти зосередилися на обороні. Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, серед іншого, заявив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення в російських пабліках про надзвичайну пригоду в стані загарбників на Запоріжжі – мобілізовані розстріляли свого командира і втекли зі зброєю. Сталося це 6 днів тому.

Спочатку сорок мобіків відправили в наступ. Вони потрапили під артилерійський обстріл ЗСУ: десять загинули, дванадцять поранені, решта відступила. А через півгодини той самий командир наказав вцілілим підлеглим знову йти в атаку.

Спалахнула суперечка, під час якої офіцер вдарив одного з відказників, після чого декілька мобілізованих розстріляли його з автоматів. Наразі окупанти розшукують групу з 11 дезертирів зі зброєю.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018 - 20:06
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, как на днях штурмовая группа К-2 54-ой бригады на Светлодарской дуге уничтожила серьезно укрепленную позицию оккупантов «Слив», откуда враг постоянно обстреливал ВСУ из минометов. После ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...