На Запорізькому напрямку окупанти розстріляли свого командира

Минулої доби на Запорізькому напрямку російські окупанти зосередилися на обороні. Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, серед іншого, заявив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення в російських пабліках про надзвичайну пригоду в стані загарбників на Запоріжжі – мобілізовані розстріляли свого командира і втекли зі зброєю. Сталося це 6 днів тому.

Спочатку сорок мобіків відправили в наступ. Вони потрапили під артилерійський обстріл ЗСУ: десять загинули, дванадцять поранені, решта відступила. А через півгодини той самий командир наказав вцілілим підлеглим знову йти в атаку.

Спалахнула суперечка, під час якої офіцер вдарив одного з відказників, після чого декілька мобілізованих розстріляли його з автоматів. Наразі окупанти розшукують групу з 11 дезертирів зі зброєю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Despacito» в исполнении Луиса Фонси и Дэдди Янки – видео-рекордсмен 2017 года

14.12.2017 - 15:19
Океан, волны, пляжи, танцы, солнце, латинская популярная музыка, пальмы, девушки… Любовь и радость сочится из каждого звука и каждого кадра. Одним словом, счастливая жизнь простого народа на Пуэрто-Рико (между прочим, ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

УЕФА определила лучший гол в Лиге чемпионов: видео

05.06.2017
УЕФА опубликовал десятку лучших голов ...