На Запоріжжі вбиті сотні інтервентів, ще п’ятдесят дезертували

Внаслідок ракетно-артилерійського удару по базі російських окупантів в Запорізькій області тільки поранено до півтори сотні інтервентів. Третину з них госпіталізували в лікарню міста Мелітополь. Інформація щодо ліквідованих уточнюється.

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів, що за тиждень ЗСУ та сили спротиву знищили на Запоріжжі близько десяти ворожих об’єктів. При цьому знищені сотні загарбників і десятки одиниць їх військової техніки.

Ворог вже не знає, де розміщувати поранених і вбитих. ️Лікарні окупованих населених пунктів Запорізької області переповнені пораненими інтервентами. Їх вже сортують на подвір’ї медичних закладів. Оскільки не вистачає місць в морзі Мелітополя, окупанти знищують «двухсотих» у двох крематоріях Токмака, або закопують їх в могилах.

А в селі Переможне поблизу Якимівки (глибокий тил ворога) дезертували півсотні інтервентів, яких так і не знайшло командування.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на первомайском митинге произошла драка: видео

01.05.2017 - 12:47
Первомай с дракой и под крики «коммуняку — на гиляку!» По случаю 1-го Мая в Виннице на Европейской площади собралась небольшая группа людей пожилого возраста. Возможно, они мирно и провели ...