На Вінниччині злодій скоїв крадіжку з місця поховання

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину особи, яка здійснила цинічну «крадіжку» на місці поховання.

Так, 58-річний житель одного з сіл Вінницького району на сільському кладовищі незаконно заволодів предметами, що знаходяться на могилі. За допомогою ручної пили він зрізав три секції огорожі, яка була встановлена ще у 1981 році навколо місця поховання. Секції з огорожі він здав на металобрухт, а отримані гроші витратив на власні потреби.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом громадянину винесено обвинувальний вирок та визнано його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів).

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Коцага

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Клип «Сиськи» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности

02.09.2016 - 12:34
Шнур “наехал” на Путина.  «И санкции отменят, Магнитского все списки. Когда себе я вставлю сиськи» Что отличает настоящее искусство от попсы или даже от общепринятой культуры? Показ обществу (зрителям, слушателям) всего ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...