На Вінниччині злодій скоїв крадіжку з місця поховання

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину особи, яка здійснила цинічну «крадіжку» на місці поховання.

Так, 58-річний житель одного з сіл Вінницького району на сільському кладовищі незаконно заволодів предметами, що знаходяться на могилі. За допомогою ручної пили він зрізав три секції огорожі, яка була встановлена ще у 1981 році навколо місця поховання. Секції з огорожі він здав на металобрухт, а отримані гроші витратив на власні потреби.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом громадянину винесено обвинувальний вирок та визнано його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів).

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Коцага


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016 - 17:54
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных полетов на транспортном самолете Ан-32. Съемка велась на аэродроме в Гостомеле. Пилоты отрабатывали взлет и посадку по крутой глиссаде. Выполняли фигуры высшего пилотажа, например, бочку. ...

Рецепт маринования шашлыка из свинины

01.11.2015
Маринуем Шашлык из свинины. ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...