На Вінниччині злодій скоїв крадіжку з місця поховання

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину особи, яка здійснила цинічну «крадіжку» на місці поховання.

Так, 58-річний житель одного з сіл Вінницького району на сільському кладовищі незаконно заволодів предметами, що знаходяться на могилі. За допомогою ручної пили він зрізав три секції огорожі, яка була встановлена ще у 1981 році навколо місця поховання. Секції з огорожі він здав на металобрухт, а отримані гроші витратив на власні потреби.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом громадянину винесено обвинувальний вирок та визнано його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів).

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Коцага


 
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

YouTube опубликовал список самых популярных видео уходящего года

07.12.2017 - 14:02
Портал YouTube составил список десяти самых популярных в 2017 году видеороликов. Самые популярные видео и музыкальные клипы года были отобраны на основе количества и времени просмотров, числа пересылок, комментариев, лайков ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду “Повернись ...