На Вінниччині зібрали найбільший серед регіонів урожай гречки

Аграрії Вінниччини намолотили 21,38 тис. тонн гречаної крупи. Як зазначили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, це найвищий показник у державі.

Нагадаємо, до 2022-го Україна імпортувала преважну більшість гречаної крупи з Росії та Казахстану. Потім ринок прилаштувався до потреб споживчого ринку. Наразі ціни на гречку знизились до довоєнного рівня.   

Як повідомляють у Вінницькій ОВА, загалом, по всіх категоріях господарств в області зібрано 56% площ зернових та зернобобових культур і намолочено 2,4 млн тонн зерна.

Також аграрії області зібрали сою на 40% площ при середній урожайності 25,9 ц/га, що вище минулорічної на 6,7 ц/га.

Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку ОВА, сільськогосподарські підприємства продовжують виконувати роботи з підготовки площ та посів озимих культур врожаю 2024 року.

Наразі завершено посів озимого ріпаку на площі 90 тис. га. Триває посів озимого ячменю та озимої пшениці. Озиме жито посіяно на 100% прогнозованих площ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Водителя авто из кортежа президента обвиняют в наезде на мальчика: видео

31.05.2018 - 22:55
В Киеве произошло ДТП, в результате которого получил 13-летний подросток, ехавший по нерегулируемому пешеходному переходу на велосипеде. По данным «УП», его сбила машина из кортежа президента Порошенко. При этом в ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...