На Вінниччині створять табір для російських військовополонених

З бюджету мають виділити 3 млн грн на Могилів-Подільську колонію, де утримуватимуть військовополонених згідно з нормами женевської конвенції. В ефірі нацтелемарафону міністр юстиції Денис Малюська пояснив, що ці кошти підуть на проєктну документацію та закупівлю первинного обладнання.

Він наголосив, що з фінансуванням подібних витрат Україні допомагають західні партнери.

«Російські в’язні працюватимуть. Чим частково перекривають витрати на утримання. Переважно вони задіяні у деревообробці», — зазначив міністр.

Стосовно належних умов утримання Малюська пояснив, що це сприяє тому, аби росіяни здавались у полон.

«Ми кількість (військовополонених — ред.) не афішуємо. Їх багато. Кількість змінюється. навіть можна було б спробувати порахувати, скільки пройшло через нашу систему військовополонених, але ми цю цифру оголошувати не хочемо. Можу тільки сказати, що кількість зростає щодня», — роз’яснив Малюська створення другого великого табору для військовополонених.

Щодо його місця розташування, то його влада не приховувала навіть на етапі погодження.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мустафа Найем попал в аварию: видео

19.01.2017 - 22:53
Неприятность приключилась с нардепом Мустафой Найемом. После участия в «Вечернем прайме» на телеканале 112 Украины Мустафа весьма неудачно выехал со стоянки телеканала. В результате он задел стоявшую у обочины машину. ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...