На Вінниччині склали протокол через продаж спиртного

В ніч на 29 вересня у Вінниці патрульні побачили громадянина, який вийшов із автозаправної станції з двома пляшками пива в руках. Трапилось це на вулиці Пирогова. На годиннику було близько 2-ої ночі. На працівника АЗС, що порушив правила торгівлі алкогольними напоями інспектори склали протокол.

Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

«Начальник Вінницької обласної військової адміністрації напередодні підписав наказ про заборону продажу алкоголю з 22:00 до 06:00 на території Вінницької області. Документ вступив у силу 27 вересня і буде діяти до закінчення воєнного стану.

У зв’язку із цим працівник АЗС вчинив правопорушення, продавши алкогольні напої покупцеві. На нього патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування) КУпАП», — йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає штраф від 6800 до 13600 грн.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017 - 11:49
Вечером 13 июля неподалеку от Литина в ДТП попал начальник местной исправительной колонии. На трассе у села Садового его автомобиль Toyota Camry оказалась в кювете. Водитель не пострадал. Как пишет ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...