На Вінниччині «Шахеди» пошкодили об’єкт інфраструктури

Як ми вже повідомляли, цієї ночі ППО збила усі 27 Шахедів, що запустила по Україні фашистська РФ і п’ять з дев’ятьох ракет. Однак й уламки від дронів в деяких місцях спричинили певні руйнування.

«Укренерго» повідомило, що пошкоджень зазнали об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській областях.

ДТЕК заявив, що атакована його теплоелектростанція, у результаті чого поранені троє енергетиків та серйозно пошкоджене обладнання.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак розповів, що в регіоні постраждали три людини, пошкоджені сім будинків, господарські споруди та лінія електропередач. ППО знищила 5 шахедів і 4 ракети на Нікопольщині, Криворіжжі й Синельниківщині.

Голова Вінницької ОВА Сергій Борзов заявив, що внаслідок падіння уламків дронів в регіоні пошкоджений об’єкт критичної інфраструктури. Були збиті чотири баражуючі боєприпаси (Шахеди).

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» без подробиць вказує, що ворог атакував Слов’янську ТЕС на Донеччині…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017 - 15:24
В Полтаве произошли очередные разборки между мэром Александром Мамаем и его ярыми противниками. Во время заседания исполкома горсовета ряд депутатов и местных активистов стали требовать у мэра созвать внеочередную сессию ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...