На Вінниччині на хабарі затримали прокурора

Співробітники Центрального апарату ДБР на отриманні неправомірної вигоди затримали керівника однієї з районих окружних прокуратур на Вінниччині.

Про це повідомляє видання NaПарижі. Вказується, що цю інформацію підтвердили два джерела у силових структурах.

Колеги наводять прізвище затриманого. Вони також вказують, що він у порівнянні з колегами має доволі скромні статки. Так, ним задекларована зарплата за 2022 рік у розмірі 1,2 мільйона гривень, 488 тисяч гривень заощаджень.

А з власної нерухомості тільки земельна ділянка площею 20 тисяч м2 в одному з районів Вінницької області.

Додано:

На Вінниччині Державне бюро розслідувань затримало на хабарі керівника Тульчинської окружної прокуратури і заступника голови Тульчинської районної державної адміністрації. Про це сьогодні, 8 лютого, повідомила пресслужба ДБР.

 

«Працівники ДБР затримали керівника однієї з окружних прокуратур Вінницької обласної прокуратури та його спільника — заступника голови державної адміністрації цього ж району. Вони вимагали та отримали хабар від директора одного з держпідприємств за те, що не створюватимуть перешкод при здійсненні господарської діяльності, повернення вилученого майна та закриття кримінального провадження», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що керівник прокуратури, маючи вплив на орган досудового розслідування та підпорядкованих йому прокурорів, вирішив підзаробити на наданих йому державою владних повноваженнях.

«Для вжиття заходів конспірації та уникнення викриття, прокурор залучив до вимагання свого товариша, заступника голови райдержадміністрації, який і висунув підприємцю вимогу про передачу 4 тис. доларів США», — повідомляють у ДБР.

Гроші передавали у два етапи: 2 тисячі доларів США авансом і ще 2 тисячі доларів після формування прокурором підстав для закриття провадження та досягнення домовленості із місцевими слідчими суддями про скасування арештів на майно, вилучене у кримінальному провадженні.

«Працівники ДБР затримали фігуранта та його спільника після отримання останньої частини у сумі 2 тис. доларів США під час розподілу хабаря. Проводяться невідкладні обшуки за місцями роботи та проживання затриманих, інші першочергові слідчі дії для здобуття всіх доказів вчиненого злочину», — додають у ДБР.

Готується повідомлення затриманим про підозру і клопотання до суду про взяття їх під варту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...